Anita Piwowarczyk
Nauczyciel Grupy Przedszkolnej „Motylki” , trenerka zajęć sensomotorycznych dla dzieci

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku pedagogika społeczno- opiekuńcza z pedagogiką szkolną oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Podczas studiów uczestniczyłam w licznych praktykach oraz byłam opiekunem w Klubie Malucha. Doświadczenie zawodowe zdobyłam poprzez pracę na stanowisku wychowawcy grupy żłobkowej, przedszkolnej oraz kierownika placówki.

Praca jest moją pasją, przygotowując zajęć zawsze mam na uwadze, aby oprócz wartości edukacyjnych, były one źródłem dobrej zabawy. Dzieci rozwijają się poprzez badanie i doświadczanie otaczającego świata. Moim zadaniem jest danie im narzędzi i zapewnienie bezpiecznej przestrzeni tak, aby mogły rozwijać się w sposób wielozmysłowy. W swojej pracy zwracam szczególną uwagę na uwrażliwianie dzieci na potrzeby innych ludzi, zwierząt oraz dbanie o otaczającą nas przyrodę.

Wiktoria Kulik
4.Nauczyciel Grupy Przedszkolnej „Pszczółki”

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas praktyk studenckich w przedszkolach i szkołach podstawowych. W kontaktach z najmłodszymi opieram się na zbudowaniu atmosfery pełnej zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości.

W życiu kieruje się mottem : Bądź takim człowiekiem , jakiego sam chciałbyś spotkać na swojej drodze.

Monika Matraj
Nauczyciel Grupy Przedszkolnej „Żuczki"

Ukończyłam studia z zakresu pracy socjalnej, pedagogiki specjalnej oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W trakcie studiów aktywnie udzielałam się jako wolontariusz świetlicy Krajowego Towarzystwa Autyzmu. Ponadto przez kilka lat, jako Asystent Rodziny towarzyszyłam na co dzień niewidomemu nastolatkowi w spektrum autyzmu. Doświadczenie zdobywałam na licznych praktykach, wolontariacie oraz pracy na stanowisku nauczyciela wspomagającego w przedszkolnej grupie integracyjnej. Ważnym aspektem w codziennej pracy jest dla mnie umożliwienie dzieciom samodzielnego.

Ewa Balon
Nauczyciel Muzyki

Ukończyłam Pedagogikę społeczno- opiekuńczą na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, uzyskując tytuł magistra. Jestem również absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Zamościu. Przez 7 lat byłam członkiem Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”. Zdobyłam certyfikowany kurs z Rytmiki, a także certyfikowany kurs z Audiacji Wstępnej, potocznie nazywanej „Gordonkami”.

Monika Bruc
Pomoc nauczyciela Grupy Pszczółki

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego .Pracę z dziećmi rozpoczęłam wcześniej pracując w świetlicy szkolnej oraz w żłobku i przedszkolu. Skończywszy odpowiednie kursy.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych córeczek z którymi uwielbiam spędzać czas. Bardzo lubię pracę z dziećmi daje mi ona radość oraz uczy.

Justyna Zaręba
Pomoc nauczyciela Grupy Motylki

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach polonistyka specjalność nauczycielska oraz psychologia w zarządzaniu. Przed podjęciem pracy w Kubisiowym Ogrodzie byłam m.in. animatorem dziecięcym oraz przewodnikiem wycieczek. Często powtarzam, że wolę pracować z dziećmi niż z dorosłymi, ponieważ ich energia sprawia, że mogę nigdy nie dorastać. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch najwspanialszych chłopców. Uważam, że w życiu nie można mieć wszystkiego, a kluczem do szczęścia jest docenianie tego, co i kogo się ma.

Elżbieta Kobylak
Pomoc Nauczyciela Grupy Przedszkolnej „ Żuczki”

Jestem mamą trzech nastoletnich synów, miłośniczką gotowania. Uwielbiam spacery, również z kijkami nordic walking, zwłaszcza wzdłuż Bałtyku.

W wolnych chwilach najchętniej odpoczywam w swoim domu w obecności psa, kotów i oczywiście rodziny 🙂 Lubię też krótkie ale intensywne wypady weekendowe z rodziną podczas których poznajemy nowe miejsca i próbujemy nowych potraw. Jestem minimalistką, w życiu kieruję się dewizą: „Kolekcjonuj chwile, nie przedmioty”.

Kadra Przedszkola