Specjaliści

Karolina Król
Logopeda

Z wykształcenia jestem pedagogiem, logopedą oraz terapeutą ręki. Dziecko, jego postrzeganie świata i szeroko pojęty rozwój interesowało mnie od zawsze i tę pasję przekształciłam w zawód. Od 15 lat pracuję jako logopeda przedszkolny w gabinetach oraz przedszkolach. W „Kubisiowym Ogrodzie” pojawiłam się 7 lat temu prowadząc zajęcia z dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego,  następnie rozszerzając współpracę o kolejne godziny pracy z dziećmi wymagającymi wsparcia logopedycznego, a od lutego 2024r przejmując także stanowisko dyrektora.W swojej pracy stawiam zawsze dziecko w centrum oddziaływań, starając się wspierać zarówno je, jak i jego rodziców. Wychowanie, nauczanie, a także dzielenie się wiedzą to dla mnie misja, którą z pasją realizuję, a osiągnięcia, sukcesy i codzienny uśmiech na twarzy dzieci to dla mnie największe podziękowanie.

Karolina Piękoś
Psycholog

Absolwentka psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 15 lat pracuje z dziećmi i dorosłymi, popularyzując podejście bliskości owe i ideę Komunikacji Bez Przemocy. Prywatnie mama trójki dzieci. Uwielbia rajdy konne, kino i książki.

Kadra Specjalistów
Skip to content