Wyprawka

Nieodzwowne przedmioty przedszkolaka

Dziecko powinno być ubrane w wygodny, niekrępujący ruchów ubiór, umożliwiający swobodne ubranie i rozebranie.Ubranie powinno być dostosowane do pory roku i warunków atmosferycznych, pozwalające na codzienny pobyt dziecka na świeżym powietrzu.

Ubranka do Przedszkola:

  • kapcie antypoślizgowe zapinane na rzepy lub zatrzaski
  • strój sportowy na gimnastykę w woreczku – dres, koszulka, spodenki
  • ubrania do przebrania (koszulka z krótkim i z długim rękawem, spodenki/spódniczka, dwie pary skarpet, dwie pary majteczek, rajstopy) oraz plastikowa torba na brudne ubrania.
Do leżakowania – dla dzieci, które leżakują:
Artykuły higieniczne:
Ubranka na dwór/pole – odpowiednie do pory roku i pogody:
WSZYSTKIE UBRANIA I PRZEDMIOTY PROSIMY O TRWAŁE PODPISANIE IMIENIEM I NAZWISKIEM DZIECKA

Zapisz swojego malucha do przedszkola !

Odkryj miejsce, gdzie każdy dzień to nowa przygoda! Zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka w naszym przyjaznym i bezpiecznym Przedszkolu. Zapewniamy profesjonalną opiekę i kreatywne zajęcia, które wspierają rozwój maluchów w każdym wieku.

Skip to content